מנעולן, פורץ מנעולים, דלתות רב בריח,מולטילוק, פלדלת
מנעולן   מידע נוסף על מנעולים   פורץ מנעולים   מולטילוק   דלתות       

מאמר - דלת פלדלת - דלת עם אופי


V דלת פלדלת
V דלת פלדלת
פרטים נוספים
דלת רב בריח צבועה
דלת רב בריח צבועה
פרטים נוספים
דלת רב בריח סוזאנה
דלת רב בריח סוזאנה
פרטים נוספים
דלת רב בריח בועות
דלת רב בריח בועות
פרטים נוספים
 

ידוע כי רושם ראשוני הוא חשוב, ויש לו השפעה רבה, עד כי קשה מאוד לשנותו.  אנו נתקלים בכך רבות כאשר אנחנו פוגשים אדם חדש או כאשר אנחנו רוצים לרכוש טלויזיה חדשה.  אם הם לא מצאו חן בעינינו מלכתחילה, סביר להניח שלעולם נחזיק בדיעה שלילית כלפיהם, ולא משנה מה ייעשו כדי לשנות רושם זה.

גם לדלת פלדלת יש אופי

הכניסה לבית חדש, אשר מעולם לא הייתם בו, ודלת הכניסה אליו, יוצרים גם הם רושם ראשוני.  במידה והכניסה לבית תכלול דלת פלדלת ישנה, והכניסה תיראה מוזנחת או סתמית, יתקבע הרושם הראשוני שלכם כלפי הבית ודעתכם על הבית עצמו.  במידה והמצב יהיה הפוך, והכניסה לבית תכלול דלת פלדלת יציבה וחדשנית, אזור הכניסה יהיה נקי וכמה אביזרי נוי יעטרו את הכניסה, יווצר רושם ראשוני חזק מאוד של יוקרה, אסתטיקה ואיכות.

הבית שלנו מייצג אותנו ואומר רבות על מי אנחנו.  ואם הבית הוא כמו הנשמה עצמה,
דלת פלדלת היא כמו עיניים לנשמה.  לכן חשוב מאוד לבחור דלת פלדלת מתאימה, שתשקף את פנימיותנו בצורה הטובה ביותר, וחשוב ליצור סביבה נכונה, שתשלים את הבחירה בדלת פלדלת המושלמת.

איך בוחרים דלת פלדלת מתאימה וכיצד מתאימים דלת פלדלת לעיצוב הבית?

היום מגיעות דלתות פלדלת במגוון צבעים, טקסטורות וגדלים ולא עוד בצבעי חום ולבן בלבד.  היום ניתן למצוא דלתות פלדלת בצבעים בורדו, כחול וירוק. דלתות פלדלת רבות מגיעות עם עיטורי ברזל או עם חלון זכוכית לבנה מעוטרת. בחרו עיטורים אשר יתאימו לאוירה בבית שלכם.  חשוב כמובן להתאים את צבע הדלת לאוירה הכללית של עיצוב הבית.  התבוננו בביתכם וחישבו על הצורה הכללית שלו.  שאלו את עצמכם מהו גודלו של הסלון או לובי הכניסה, מהו הצבע השולט בבית ואיזה חומר מהווה מרכיב עיקרי בו - האם עץ, ברזל, שיש או מתכת?  ביחרו פלדלת שתתאים לנתונים אלו.

דלת פלדלת מעוצבת - דוגמאות

אם מדובר למשל בבית עם סלון רחב, בחרו דלת פלדלת כפולה או בגודל של דלת וחצי.  אם בביתכם ריהוט כפרי בצבעי בוק או חום עתיק, התאימו דלת פלדלת בצבעים אלו.  תוכלו לגוון ולבחור דלת פלדלת בצבע המנוגד לצבע הסלון (כגון כחול או סגלגל) או דלת פלדלת בצבע שונה מצבע הסלון אך שישתלב עם רהיטי הסלון באופן טבעי (כגון בורדו או אדום מגורען).

פלדלת בעיצוב אישי

יותר מכך, היום ניתן לעצוב דלת פלדלת באופן אישי.  תוכלו לחסוך את העלויות הכרוכות בקניית דלת פלדלת מעוצבת אם תעצבו אותה באופן עצמאי.  כיצד? תוכלו לעצב דלת פלדלת באופן עצמאי אם תדביקו עליה טפט איכותי, אותו ניתן לרכוש בחנויות נבחרות.  תוכלו לבחור למשל, טפט בגוון עץ או טפט עם מרקם מחוספס.

למה חשוב לשים לב בעת קניית פלדלת מעוצבת?

למרות שחשוב כי דלת פלדלת תקרין יוקרה ונוכחות, חשוב לבחון האם העיצוב שבחרתם עמיד בפני פגעי מזג האויר או מקרים של ונדליזם.  בידקו האם חשיפה רבה לשמש עלולה לגרום לדהיית צבע, קילופים או עיוותים במראה ובמבנה הדלת.

במידה ובביתכם פתח כניסה בגודל ייחודי, שימו לב להזמין דלת פלדלת בגודל מתאים.
  מומלץ להתייעץ עם מומחה מהחברה לפני ביצוע הרכישה.  חשוב לוודא כי דלת הפלדלת, אותה מייצרים לפי גודל נדרש, מגיעה עם גומי איטום, אשר ימנע טריקה רעשנית של הדלת ופגיעה במשקוף או בדלת עצמה.

ולסיכום, זיכרו!  דלת פלדלת היא לא עוד אמצעי מיגון או אבטחה, ולא עוד אביזר ליציאה
וכניסה.  דלת פלדלת היא בעצם רהיט המהווה חלק אינטגראלי בביתנו, וככזאת, עלינו לתת לה תשומת לב מיוחדת.

הביטוי פלדלת הוא ביטוי שמור של חברת רב בריח.  המרכז הישראלי למיגון משווק מורשה של מוצרי חברת רב בריח.

מעוניינים לרכוש דלת פלדלת?

דלת הכניסה לבית היא ההשקעה החשובה ביותר לבית שלכם.  דלת הכניסה לבית היא קו ההגנה הראשון והמרכזי של הבית ולכן היא חייבת להיות איכותית ולהבטיח רמת ביטחון גבוהה.  דלת פלדלת בבית היא דלת ביטחון חזקה שמבטיחה לנו את היכולת לישון בשקט והיא אמצעי המיגון הבסיסי ביותר והאולטימטיבי בכל בית.  כאשר אתם ניגשים לרכוש דלת פלדלת שימו דגש על שני עקרונות מרכזיים, ביטחון ואיכות. 

דלת פלדלת היא למעשה דלת פלדה. המונח פלדלת שייך לחברת רב בריח שהיא היצרנית הראשונה של דלתות פלדה. 

כשאתם ניגשים לרכוש דלת פלדלת חשוב ביותר לפנות למשווקים המורשים, בידקו מי המשווקים המורשים של דלת פלדלת שאתם מעוניינים לרכוש, אחרת אתם עלולים ליפול על חאפרים שלא יספקו לכם את הדלת או האחריות לאחר התקנת הדלת.

כדאי לדעת שאתם זכאים לקבל אחריות של חמש שנים מהמתקין שהתקין את הדלת, תוכלו לפנות אליו בכל בעיה שלא תצוץ עם הדלת.  מומלץ מאוד להעזר באתרי האינטרנט של המרכז הישראלי למיגון, שם תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי על דלת פלדלת שאתם עתידים לרכוש ומומלץ מאוד להשוות בין המפרטים הטכניים של דלתות הפלדלת.

שימו לב כי יש הבדלים בסוגי הדלתות מבחינת סוג הצילינדר, סוג המנגנון, והפירזול המותקן.  הפרטים הטכניים ימסרו לכם את המידע הדרוש לכם על החומרים מהם עשויה הדלת, המבנה של הדלת, המילוי ועוד פרטים טכניים משמעותיים.

דלת פלדלת היא השקעה חשובה בבית שלכם וכרוכה בעלות כספית ולכן תמיד
מומלץ לשים דגש חזק על האיכות ולבחור את המשווק הטוב ביותר בעיניכם.  מומלץ לפנות למשווקים ולמתקינים המורשים של רב בריח.

כדאי מאוד לקרוא את המפרט הטכני, לדרוש את המפרט הטכני לפני הקנייה ואף להשוות בין סוגי הדלתות השונות אך כדאי לזכור שכל דגמי דלתות פלדלת של רב בריח כוללות את כל התקנים המחמירים לדלתות פלדה. 

דלתות פלדה כמעט ואינם זהות באיכות שלהן ומספקות רמת ביטחון שונה, בכל מקרה בחרו
ביצרן טוב ואיכותי.  דלת פלדה החזקה ביותר כוללת שבעה בריחים מפלדה והמנעול מפעיל את שבעת הבריחים לארבעה כיוונים.

יש היום מגוון סוגים של דלתות פלדלת, בגדלים שונים, במידות שכלול שונות, עיצוב דלתות שונה אך במה תבחרו?  הכול תלוי בצרכים שלכם ובתקציב כמובן.  מלבד זאת כדאי לדעת שדלת פלדלת היום היא אותה דלת סטנדרטית המצופה בציפוי ויניל.

יש טרנד חזק מאוד של דלתות פלדה מעוצבות והן אף מהוות מרכיב משמעותי מאוד בעיצוב הכולל של הבית, אפשר לרכוש דלתות פלדה מעוצבות במגוון רחב של עיצובים ועיטורים מרהיבים.  אפשר לומר שהיום יש שלושה עקרונות מפתח שצריך לשים עליהם את הדגש כשרוכשים דלת פלדלת: ביטחון, איכות ועיצוב.

אם אתם עדיין מתלבטים איזה דלת פלדלת כדאית עבורכם, אתם מוזמנים לצלצל לנציג שירות מטעם המרכז הישראלי למיגון ותקבלו את ההצעה הטובה ביותר עבורכם. 

הביטוי פלדלת הוא ביטוי שמור של חברת רב בריח.  המרכז הישראלי למיגון משווק מורשה של מוצרי חברת רב בריח.

פלדלת - מגוון עיצובים וטכניקות

פלדלת הינה מותג של רב בריח.  עם הצלחת המוצר והטכניקה, יצרה דלתות פלדלת במגוון עיצובים, טכניקות ווריאציות, אך כולן היו דלת מסיבית בהחלט, ולהן מספר נקודות נעילה, המספקת ביטחון מקסימלי.  ההבדלים בין מגוון דלתות פלדלת ניכרים בעיצוב או במפרט.  לדלת עצמה שאפשר כמובן להוסיף מנעולים נוספים, על מנת להשקיט את נפשנו.  אבל זה בהחלט לא מחייב.

רובנו זוכרים את דלתות פלדלת מתקופת ילדותנו, שהיו דלתות חומות ומשעממות.  היום, לעומת זאת, ניתן למצוא מגוון דגמים במגוון צבעים אופנתיים ועיצובים חדשניים, שמתאימים לעידן החדש בו אנו חיים.

חידושים של היום

ניתן למצוא דלת פלדלת ברמה איכותית גבוהה מאוד, אשר תאפשר לנו ביטחון מקסימלי ותציע עיצוב סטנדרטי אשר שומר על הקו המקורי.  דלת פלדלת הינה דלת פלדה חזקה בעלת שבעה בריחים, בצבעים של חום או לבן.  הדלת כוללת משקוף סטנדרטי, עינית ומעצור. לדלת זו אפשר להוסיף כמובן אביזרים ומנעולים נוספים, לפי בקשת הלקוח.

פלדלת החדשה

לצד דלתות אלה, ישנן דלתות חדישות בעיצובים של מעצבים.  הלקוח יכול לבחור את הגוון האהוב עליו מבין האפשרויות.  הדלתות יכולות לכלול תאורה שמאירה את בית המפתח בשעות הלילה.  כמו במקרר חדיש, הדלת יכולה לצפצף לנו כאשר אנו משאירים אותה פתוחה - דבר אשר ימנע מחתולים לא רצויים, או שאר מזיקים, להיכנס הביתה.  פלדלת חדשנית יכולה לכלול גם ידית מעוצבת ומתאימה לטעמו של הלקוח.

פלדלת עם שבעה בריחים

עיצוב נוסף שאפשרי בימים אלה, הוא דלת פלדלת עם חלונות עיצוביים.  דלתות פלדלת לא חייבות להיות משמימות וחסרות יצירתיות.  ניתן למצוא כיום דלתות פלדלת שמעוטרות במיני וריאציות, והדגם הנפוץ ביותר של דלת מעוטרת הוא דלת בעלת חלונות מלבניים לאורך הדלת, היוצרים עיצוב שמעניק חדשנות ואופנתיות.  דלתות פלדלת יכולות להגיע עם שבעה בריחים, לפי בקשת הלקוח.  ניתן להוסיף על דלת קיימת בריחים או מנעולים נוספים.  הכול, כאמור, בהתאם לבקשת הלקוח.

עניין אחרון נוסף עליו חייב הלקוח להתעקש, הוא התקנה מקצועית של הדלת.
דלת שהותקנה על ידי בעל מקצוע, תהיה דלת שתבטיח לנו שביתנו אכן מוגן מכל סכנה.  דלת פלדלת יכולה להיות איכותית ובעלת מפרט טכני מושלם, אך במידה והיא הותקנה באופן לא מקצועי, היא לא תבצע כראוי את מטרתה.  פלדלת יכולה לספק לנו ביטחון, עיצוב וההנאה מפריטים איכותיים בביתנו.

חזרה לעמוד מאמרי דלתות פלדלת
חזרה לעמוד דלת פלדלת


חפש מוצר


מנעולן
מנעולן
מיגון לבית ולעסק | צור קשר | אודות | תקנון | דרושים | קטלוג מוצרים | פלדלת | תעודות | רב בריח | מועדון לקוחות | קטלוג צבעים סניף ראשי: ת.ד. 2566 פתח תקוה 49125, טל. 03-9249911
בניית אתרים לעסקים , google+