מנעולן, פורץ מנעולים, החלפה ותיקון מנעולים, דלתות
מנעולן, פורץ מנעולים, דלתות רב בריח,מולטילוק, פלדלת
מנעולן   מנעולים   פורץ מנעולים   מולטילוק   דלתות       

דלת פלדלת - דלת עם אופי


V דלת פלדלת
V דלת פלדלת
פרטים נוספים
דלת רב בריח צבועה
דלת רב בריח צבועה
פרטים נוספים
דלת רב בריח סוזאנה
דלת רב בריח סוזאנה
פרטים נוספים
דלת רב בריח בועות
דלת רב בריח בועות
פרטים נוספים
 

ידוע כי רושם ראשוני הוא חשוב, ויש לו השפעה רבה, עד כי קשה מאוד לשנותו.  אנו נתקלים בכך רבות כאשר אנחנו פוגשים אדם חדש או כאשר אנחנו רוצים לרכוש טלויזיה חדשה.  אם הם לא מצאו חן בעינינו מלכתחילה, סביר להניח שלעולם נחזיק בדיעה שלילית כלפיהם, ולא משנה מה ייעשו כדי לשנות רושם זה.

גם לדלת פלדלת יש אופי

הכניסה לבית חדש, אשר מעולם לא הייתם בו, ודלת הכניסה אליו, יוצרים גם הם רושם ראשוני.  במידה והכניסה לבית תכלול דלת פלדלת ישנה, והכניסה תיראה מוזנחת או סתמית, יתקבע הרושם הראשוני שלכם כלפי הבית ודעתכם על הבית עצמו.  במידה והמצב יהיה הפוך, והכניסה לבית תכלול דלת פלדלת יציבה וחדשנית, אזור הכניסה יהיה נקי וכמה אביזרי נוי יעטרו את הכניסה, יווצר רושם ראשוני חזק מאוד של יוקרה, אסתטיקה ואיכות.

הבית שלנו מייצג אותנו ואומר רבות על מי אנחנו.  ואם הבית הוא כמו הנשמה עצמה,
דלת פלדלת היא כמו עיניים לנשמה.  לכן חשוב מאוד לבחור דלת פלדלת מתאימה, שתשקף את פנימיותנו בצורה הטובה ביותר, וחשוב ליצור סביבה נכונה, שתשלים את הבחירה בדלת פלדלת המושלמת.

איך בוחרים דלת פלדלת מתאימה וכיצד מתאימים דלת פלדלת לעיצוב הבית?

היום מגיעות דלתות פלדלת במגוון צבעים, טקסטורות וגדלים ולא עוד בצבעי חום ולבן בלבד.  היום ניתן למצוא דלתות פלדלת בצבעים בורדו, כחול וירוק. דלתות פלדלת רבות מגיעות עם עיטורי ברזל או עם חלון זכוכית לבנה מעוטרת. בחרו עיטורים אשר יתאימו לאוירה בבית שלכם.  חשוב כמובן להתאים את צבע הדלת לאוירה הכללית בבית.  התבוננו בביתכם וחישבו על הצורה הכללית שלו.  שאלו את עצמכם מהו גודלו של הסלון או לובי הכניסה, מהו הצבע השולט בבית ואיזה חומר מהווה מרכיב עיקרי בו - האם עץ, ברזל, שיש או מתכת?  ביחרו פלדלת שתתאים לנתונים אלו.

דלת פלדלת מעוצבת - דוגמאות

אם מדובר למשל בבית עם סלון רחב, בחרו דלת פלדלת כפולה או בגודל של דלת וחצי.  אם בביתכם ריהוט כפרי בצבעי בוק או חום עתיק, התאימו דלת פלדלת בצבעים אלו.  תוכלו לגוון ולבחור דלת פלדלת בצבע המנוגד לצבע הסלון (כגון כחול או סגלגל) או דלת פלדלת בצבע שונה מצבע הסלון אך שישתלב עם רהיטי הסלון באופן טבעי (כגון בורדו או אדום מגורען).

פלדלת בעיצוב אישי

יותר מכך, היום ניתן לעצוב דלת פלדלת באופן אישי.  תוכלו לחסוך את העלויות הכרוכות בקניית דלת פלדלת מעוצבת אם תעצבו אותה באופן עצמאי.  כיצד? תוכלו לעצב דלת פלדלת באופן עצמאי אם תדביקו עליה טפט איכותי, אותו ניתן לרכוש בחנויות נבחרות.  תוכלו לבחור למשל, טפט בגוון עץ או טפט עם מרקם מחוספס.

למה חשוב לשים לב בעת קניית פלדלת מעוצבת?

למרות שחשוב כי דלת פלדלת תקרין יוקרה ונוכחות, חשוב לבחון האם העיצוב שבחרתם עמיד בפני פגעי מזג האויר או מקרים של ונדליזם.  בידקו האם חשיפה רבה לשמש עלולה לגרום לדהיית צבע, קילופים או עיוותים במראה ובמבנה הדלת.

במידה ובביתכם פתח כניסה בגודל ייחודי, שימו לב להזמין דלת פלדלת בגודל מתאים.
  מומלץ להתייעץ עם מומחה מהחברה לפני ביצוע הרכישה.  חשוב לוודא כי דלת הפלדלת, אותה מייצרים לפי גודל נדרש, מגיעה עם גומי איטום, אשר ימנע טריקה רעשנית של הדלת ופגיעה במשקוף או בדלת עצמה.

ולסיכום, זיכרו!  דלת פלדלת היא לא עוד אמצעי מיגון או אבטחה, ולא עוד אביזר ליציאה
וכניסה.  דלת פלדלת היא בעצם רהיט המהווה חלק אינטגראלי בביתנו, וככזאת, עלינו לתת לה תשומת לב מיוחדת.

הביטוי פלדלת הוא ביטוי שמור של חברת רב בריח.  המרכז הישראלי למיגון משווק מורשה של מוצרי חברת רב בריח.


חפש מוצר


מנעולן
מנעולן
מנעולן - מאמרים
מוצרי רב בריח
פורץ מנעולים - מאמרים
דלתות - מידע
דלתות פלדלת
מולטילוק - מידע
מנעולים - מאמרים
דף הבית | צור קשר | אודות | תקנון | דרושים | קטלוג מוצרים | תעודות | מועדון לקוחות | קטלוג צבעים סניף ראשי: ת.ד. 2566 פתח תקוה 49125, טל. 03-9249911
מנעול, מנעולים, מנעולן, מנעולנים, פורץ מנעולים, דלתות, מולטילוק, צ'קים, Payslips, בדק בית, google+ , אתרים לעסקים