דלתות כניסה לבית

דלת כניסה לבית אומרת הרבה מאוד על האנשים שגרים מאחוריה, ואין שום ספק שאפשר לבצע היום בחירה מדויקת - בגלל שלל האפשרויות שקיימות. המקביל לעיצוב המרשים, דלתות הכניסה לבית קודם כל צריכות להיות מספיק חזקות ואיכותיות, שכן תפקידן הוא להגן על ביתנו-מבצרנו, ולכן הבחירה צריכה להיות חכמה. מאוד.


אצלנו במרכז הישראלי למיגון תוכלו למצוא דלתות כניסה לבית שהן גם חזקות ומגנות וגם בעלות אופי ואמירה מיוחדת:

דלתות ביטחון - דלתות פלדלת, רב בריח ודלתות ממגנות אחרות, בשלל גוונים ודוגמאות.

דלתות כניסה מרשימות - דלתות במגוון עיצובים מרשימים, שמושכים את העין ושובים את הלב.

כל הדלתות שאנחנו משווקים, מיוצרות על ידי החברות המובילות בארץ ומשווקות ללקוחות באחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו: 500 - 200 - 1800
 
דלתות כניסה לבית

מה חשוב לבדוק בדלת כניסה?

אם להודות על האמת, הרי שדלת כניסה לבית צריכה להיות קודם כל דלת שתגן על הבית מפני פריצת גנבים. אחרי הכול, אף אחד לא רוצה שאנשים זרים יחדרו לביתו מבצרו וייקחו לו חפצים, או חלילה יפגעו בדיירים. לכן, הבחירה של דלתות כניסה צריכה להתבסס קודם כל על הפרמטר של איכות המיגון. יש לבדוק שהדלת חזקה מספיק ויציבה מספיק, ושהמנעול שלה קשה לפריצה - ולא משנה באיזה סוג של מנעול מדובר. בכדי לתת לכם את הראש השקט בנוגע לביטחון שלכם, בחרנו לשווק את המוצרים המובחרים של חברות מובילות ומוכרות, ובהן רב בריח ופלדלת, שידועים בחוזק שלהם.

רק אחרי שאתם בטוחים שמדובר בדלת יציבה ואיכותית שקשה לפרוץ, כדאי לעבור הלאה לתחום העיצוב. כמובן שמראה הדלת חשוב מאוד, ויש לבצע התאמה בינו לבין הסגנון הכללי של הדירה. כך למשל, אם אתם מתכוונים לעצב את הדירה בסגנון רטרו, מאוד לא כדאי שדלת הכניסה תהיה מעוצבת בסגנון מודרני, ולהיפך. יש היום דלתות כניסה לבית במגוון רחב של עיצובים - מכל הסגנונות ובכל הגוונים, ואין בכלל ספק שתוכלו למצוא את זו שאתם אוהבים. כבר חלף עבר לו הזמן שבו כולנו הסתפקנו בדלת הכניסה החומה, עם העינית במרכזה. כיום מוצעים שלל עיצובים, בין היתר בשילוב זכוכית, עם אלמנטים שונים, כאשר דבר אינו גורע מהחוזק והעמידות של הדלתות הללו. גם היצע הצבעים מרשים ביותר, כאשר הצבע עמיד לאורך שנים רבות. באופן כללי, דלתות כניסה לבית מאיכות טובה לא מצריכות שום תחזוקה מיוחדת.

דלת כניסה לבית

דלת כניסה היא גם דלת יציאה

זכרו שדלת הכניסה היא גם דלת היציאה מהבית, ולכן עיצובה של הדלת משפיע גם על עיצוב הפנים של הבית. מסיבה זו, חשוב להתאים את צבע הדלת, כמו גם את העיצוב שלה, לקו העיצובי הכללי בבית. כמו כן, בחלק הפנימי של הבית, צריך להיות מנעול פיזי, שימנע את פתיחת הדלת גם אם המנעול ייפרץ מבחוץ.

המרכז הישראלי למיגון לשירותכם

המרכז הישראלי למיגון מציע דלתות כניסה לבית מכל הסגנונות ובכל העיצובים, כולל יכולת התאמת מידות על פי צורכיכם ועל פי טעמכם האישי. כל הדלתות מיוצרות על ידי החברות המובילות בתחום ומגיעות עם אחריות מלאה - כך שיש לכם תמיד אל מי לפנות בכל עניין ושאלה. הניסיון העשיר שלנו בעבודה עם דלתות, מאפשר לנו לזהות את המוצרים הטובים ביותר, ולהתאים לכם בצורה מדויקת את הדלת הטובה ביותר, שתגן עליכם בצורה הטובה ביותר.

לקבלת מידע נוסף אודות דלתות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.