דלתות מעוצבות קונים במרכז הישראלי למיגון

דלתות כניסה מעוצבות

דלתות כניסה לבית הן דלתות שיש לבחור בקפידה. אחרי הכול - מדובר בדלתות שיש בהן אמירה. אבל, בזכות העובדה שהיום ניתן להשיג דלתות מעוצבות שהעיצובים שלהן באמת מרהיבים - כאתם רוכשים אותן במרכז הישראלי למיגון - אתם יכולים להיות בטוחים.

לקבלת מידע נוסף אודות דלתות מעוצבות חייגו עכשיו 500 - 200 - 1800

איך בוחרים דלתות מעוצבות?

דלתות מעוצבות יש היום הרבה, מכל הסוגים ומכל המינים, אך האם כולן בטוחות בה במידה שהן יפות? כיום תוכלו למצוא בשוק דלתות פלדה לא רק בגוונים של אפור, אלא גם בצבעים בהירים וכהים יותר, ואפילו דגמים עם איורים ועיטורים מיוחדים; תוכלו למצוא גם דלתות בעיצובים מקסימים. אבל, לפני שתבחרו את העיצוב, חשוב שתהיו בטוחים שמדובר בדלת שיכולה לעמוד בפני פורצים. אחרי הכול, לא משנה כמה דלת תהיה מעוצבת ויפה, אם היא תהיה קלה מדי לפריצה, יופייה הרב לא יספיק כדי לרכוש אותה.

לצפיה בקטלוג דלתות מעוצבות, יש ללחוץ על המותג הרצוי.

            

אז איך בוחרים דלת מעוצבת?

קודם כל - דלת בוחרים לא רק לפי העיצוב, אלא לפי מה שבאמת חשוב. בטיחות וביטחון. הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק הוא האם מדובר בדלת יציבה, חזקה ועמידה אשר תוכל לעמוד בניסיונות פריצה. כמובן שהתשובה לשאלה זו תלויה לא רק בדלת עצמה אלא בעיקר במנעול, אולם כשאתם רוכשים דלת - אתם ממילא רוכשים את המכלול. המנעול צריך להיות יעיל, ובין היתר יש לוודא שהוא לא ינעל אתכם בטעות מחוץ לבית, מבלי שרציתם בכך

לאחר שבחרתם דלת עמידה וחזקה, אתם יכולים להתפנות ולהסתכל על העיצוב שלה.

דלת מעוצבת 

איזה אפשרויות של דלתות מעוצבות עומדות בפניכם?

הדלתות המעוצבות מגיעות היום במגוון רחב של עיצובים. אתם יכולים לבחור דלת עם פיתוחים ועיטורים, דלת פלדה עם טאפט בגוון של עץ או דלת אלגנטית בגוונם עזים; אתם יכולים לבחור דלת רחבה או צרה בהתאם למפתח הדירה שלכם, אתם יכולים לבחור דלת בסגנון של פעם ואתם יכולים לבחור דלת בסגנון עכשווי. כל האפשרויות פתוחות לפניכם, ואם אתם רוכשים את הדלת במקום הנכון - אתם יכולים ליהנות מכל יתרונותיה במשך הרבה מאוד שנים.

חשוב לזכור שאת הדלת המעוצבת רואים גם מבפנים וגם מבחוץ, וחשוב להתייחס הן לעיצוב הפנים והן לעיצוב החוץ. כך למשל, דלת בצבעי עץ חמים תתאים היטב לפרגולה ולריצוף דק, אך לא בטוח שתשתלב היטב בעיצוב פנים מודרני, נקי ולבן. מסיבה זו, חשוב לבחון את הדלת הן בצד החיצוני והן בצד הפנימי. ככלל, דלת מעוצבת בכניסה לבית מעידה על טעם טוב של בעליה ונותנת מראה מרשים לבית כולו. המומחים שלנו במרכז הישראלי למיגון יעזרו לכם להתאים היטב את הדלת למראה הבית, כמו גם לצרכים הביטחוניים שלכם.

דלתות מעוצבות

המרכז הישראלי למיגון לשירותכם

המרכז הישראלי למיגון מציע לכם מבחר גדול של דלתות מעוצבות, כולן מיוצרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. צוות היועצים שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את הדלת שמתאימה לצורכיכם ולטעמכם האישי, וללוות אתכם גם אחרי הרכישה - אם יהיה צורך בכך. כל הדלתות מגיעות אליכם עם אחריות מלאה, כך שיש לכם אל מי לפנות בכל מקרה של בעיה.

לקבלת מידע ומחירים בנושא דלתות מעוצבות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.